15.02.2011

(PL) BEZPIECZNA JAZDA/ SAFE DRIVE: Wydarzenia/ Events

Bezpieczna jazda, czyli Safe Drive po Libańsku :)

W tym miesiącu miała miejsce konferencja, którą zorganizowało AUST. Dotyczyła ona bezpieczeństwa ruchu na drodze. Konferencja połączona była z wernisażem prac studentów z kierunków Art&Design oraz dziennikarstwo specjalizacja reklama z AUST.

Podczas konferencji zaproszeni goście poruszali nie tylko tematykę bezpieczeństwa jazdy (zachowania się na drodze), ale również bardziej społeczne tematy, takie jak alkoholizm, narkomania, czy ból, cierpienie i rozpacz rodzin, które straciły swoje dzieci w wypadkach na terenie Libanu.

W Polsce znajdziemy grupę (jakiś tam procent) kierowców, którzy na co dzień nie przestrzegają przepisów ruchu drogowego (mam na myśli coś więcej niż zaparkowanie w niedozwolonym miejscu), w Libanie znajdzie się ten sam procent osób, które przestrzegają zasad i przepisów, a na drodze rozsądek idzie przodem.

Studenci na konferencje i wystawę zapraszali wręczając mandat wystawiany przez policje libańską za łamanie przepisów ruchu drogowego (w rzeczywistości, naprawdę trzeba się postarać żeby takie piękne żółte cudo dostać).Reklamy społeczne

Łzy, pojawiają się niestety po fakcie

Daje do myślenia

Be Responsible - Drive Safe/ Bądź odpowiedzialny, jedź bezpiecznie
Art&Design

 


Na koniec kilka z zdjęć z życia w Libanie (konkretnie w Bejrucie). Zdjęcia zostały wykonane z 9-cio piętrowego budynku AUST znajdującym się w pobliżu Placu Sassine.

Jadą...

Dwu, trzy, czy czteropasmowa ulica
- zależy od fantazji kierujących

Motory pojawiają się raz z lewej raz prawej

I trochę niebieskiego :)

Bo jeden pas to za mało :)

A może zagramy w kulki?

Walking bottles - Chodzące butelki

Tym razem trójkami....

Polski radiowóz, a raczej Panowie w nim
na stanie w korku by sobie nie pozwolili.


W lusterku wszystko widać....

By Cat.e

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...