19.08.2011

Biżuteria - zestawy: Arabic BazaarWitamy w świcie magicznej biżuterii z Bliskiego WschoduW tej zakładce znajdziecie gotowe komplety. Zainspiruj się magią bliskiego Wschodu razem z nami.
Naszyjnik z kolczykami "Abdul Mughni 4"
(sługa Wzbogacającego)

Opis: Imponująco wyglądający naszyjnik, wykonany z ciętego barwionego na granatowo szkła oraz barwionej w tym samym kolorze porcelany i białego materiału imitującego kamienie. Do kompletu dołączone są kolczyki z barwionej na granatowo porcelany ze szklanymi koralikami i dużymi cyrkoniami przy zapięciu. Typowo arabski styl.

                                                   
_____________________________________________________________

Komplet "Abdus Salam" (sługa Pokoju)

Opis: Bardzo uśmiechnięty komplet z 'Okiem Proroka" Typowo arabski styl.W skład kompletu wchodzą: łańcuszek z zawieszką, pierścionek (regulowany), bransoletka i kolczyki. Wszystkie elementy zdobi oko proroka zatopione w metalu koloru złotego Zdobione syntetycznymi imitacjami diamentu wykonanymi z oszlifowanego (szlifem brylantowym) szkła - jedynie kolczyki otulone są metalem. Dodatkowo przy bransoletce znajduje się duża cyrkonia. Zestaw nie dość, że uśmiecha się do potencjalnej właścicielki dodatkowo, jako amulet zapewni jej szczęście i ochrone przed złymi mocami.

_____________________________________________________________
Naszyjnik i kolczyki "Anbar" (perfumy, ambra)     

Opis: Mieniący się we wszystkich kolorach tęczy komplet "Anbar" to biżuteria w prawdziwie arabskim stylu. Metalowe, prostokątne kształty zarówno zawieszki, jak kolczyków, które wypełnione są rzędami kolorowych syntetycznych imitacji kamieni szlachetnych wykonanych z oszlifowanego (szlifem brylantowym) szkła. 

 

 _____________________________________________________________

Naszyjnik i kolczyki "Almas" (diament)

Opis: Mieniący się subtelny komplet "Almas" to biżuteria w prawdziwie arabskim stylu. Metalowe, prostokątne kształty zarówno zawieszki, jak kolczyków, które wypełnione są rzędami  syntetycznych imitacja diamentu wykonanych z oszlifowanego (szlifem brylantowym) szkła.
                                              
 _____________________________________________________________

Pierścionek i kolczyki "Abul Hajr" (czyniący dobro)

Opis: Prosty zestaw z "Okiem Proroka". Pierścionek to tworzywo sztuczne zatopione w metalu o kwadratowym kształcie z wyciętymi prostymi zdobieniami. Kolczyki (klipsy) wykonane z tego samego tworzywa, co pierścionek tyle, że w kształcie okrągłym. Potrójny amulet szczęścia w arabskim styl.

                                                   

Źródło - imiona arabskie.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...