20.08.2011

Naszyjniki: Arabic Bazaar


Witamy w świecie magicznej biżuterii z Bliskiego Wschodu
W kategorii 'naszyjniki' znajdziecie ciekawe arabskie kompozycje, które idealnie opisują arabski (libański) świat, czyli różnorodność przede wszystkim. Rozgośćcie się w tej kolorowej krainie.

Naszyjnik "Abdul Mughni" (sługa Wzbogacającego)

Opis: Imponująco wyglądający naszyjnik, wykonany z ciętego barwionego szkła, barwionej porcelany i materiału imitującego kamienie. Typowo arabski styl: kolorowo i dużo.


Naszyjnik "Abdul Mughni" dostępny jest w trzech  w wersjach kolorystycznych:"Abdul Mughni" w kolorze jasno-niebieskim 
 
"Abdul Mughni 2"w kolorze granatowo-białym

"Abdul Mughni 3"w kolorze różowo-fioletowym

______________________________________________________________

Naszyjnik "Zahira" (oświetlająca; oświecona)

Opis: Typowo arabski naszyjnik wykonany ze świecących, barwionych na niebiesko i przeźroczystych elementów szklanych oraz imitacji kamieni. 

W korony koloru srebrnego łączące szklane  kamienie wtopione są cyrkonie.______________________________________________________________"Arabskie noce i dnie"

Opis: "Arabskie noce i dnie" to naszyjnik, który składa się z brożki, w którą wtopione są różnego rodzaju szlifowane szklane kamienie, jak również cyrkonie zatopione w metalowych kształtach w kolorze srebrnym. 

Dodatkowo zdobiony jest on sztucznymi cętkowanymi kamieniami przypominającymi turkus oraz łańcuszkiem w kolorze srebrnym i skórzanymi paskami z zapięciem. Całość komponuje się bardzo interesująco. ______________________________________________________________

Naszyjnik "Abdus Szakur" (sługa Wdzięcznego)

Opis: Imitacja turkusu zatopiona w metalu. Pomiędzy zdobieniami na metalu wkomponowane są cyrkonie. Do zawieszki dołączona jest prosta metalowa obręcz na szyje. Typowa dla stylu arabskiego.

 ______________________________________________________________
Naszyjnik "Abdul Barr" (sługa Źródła Dobroci)

Opis: Owalny turkus zatopiony w  prosto zdobionym metalu, do którego przyczepione są mniejsze turkusy. Zawieszkę uwidacznia prosta metalowa obręcz na szyje. Typowa dla stylu arabskiego.
 
 ______________________________________________________________Naszyjnik "Abdul Gaffar" (sługa Przebaczającego)

Opis: Okrągły turkus zatopiony w zdobionym metalu, do którego przyczepione jest mniejszy, podłużny turkus. Zawieszkę uwidacznia prosta metalowa obręcz na szyje. Typowa dla stylu arabskiego.


 ______________________________________________________________

Naszyjnik "Abdul Hakim" (sługa Mądrego)

Opis: Okrągły turkus zatopiony w delikatnie zdobionym metalu, do którego przyczepione jest mniejszy, podłużny turkus. Zawieszkę uwidacznia prosta metalowa obręcz na szyje. Typowa dla stylu arabskiego.
______________________________________________________________


 Naszyjnik "Abdul Nur" (sługa Światła)

Opis: Przepiękna ważka z Turcji.  

Ważka symbolizuje szczęście i pomyślność, którą niewątpliwie przyniesie swojemu posiadaczowi. Ważkę zdobią cyrkonie zatopione w bardzo delikatnie wykonanym metalu, w kolorze złotym. 


______________________________________________________________


(KOD N011)
Naszyjnik "Warda" (róża)


Opis: Intensywnie różowa ozdoba naszyjnika przyciąga wzrok. 
Pięknie fasetkowo szlifowane szkło na kamieniach oraz wyjątkowo barwione szkło podstawy idealnie komponuje się z delikatną wstążeczką. Wstążeczkę  można zamienić na łańcuszek. Stylowa ozdoba na szczególne okazje. ______________________________________________________________


Naszyjnik "Abdul Hafiz" (sługa Chroniącego)

Opis: Ręka Fatimy w kolorze złotym, w której zatopione jest 'oko proroka' i zdobiąca je cyrkonia to wyjątkowy naszyjnik - amulet dla każdego.

 ______________________________________________________________
Naszyjnik "Abdul Qajjum" (sługa Samo-istniejącego)

Opis: Naszyjnik z zawieszką w kształcie motyla. Zewnętrzne części skrzydeł motyla zdobione są cyrkoniami, głowa motyla to również cyrkonia a sam motyl wykonany jest ze niebieskiego tworzywa sztucznego. Na łańcuszku w kolorze srebrnym pojawiają się kulki. Prosty i subtelny motyl czeka by odfrunąć do swojej właścicielki.

 ______________________________________________________________ Naszyjnik "Abdul Qajjum" (sługa Samo-istniejącego)

Opis: Naszyjnik z zawieszką w kształcie motyla. Zewnętrzne części skrzydeł motyla zdobione są cyrkoniami, głowa motyla to również cyrkonia a sam motyl wykonany jest ze sztucznego materiału przypominającego masę perłową. Na łańcuszku w kolorze srebrnym pojawiają się kulki. Prosty i subtelny motyl czeka by odfrunąć do swojej właścicielki.

 ______________________________________________________________
 Naszyjnik "Abdul Qawi" (sługa Silnego)

Opis: Wykonany z metalu naszyjnik z imitacją turkusu, szerokie oczka łańcuszka dodają mu nowoczesnego wyglądu a niebieskie szklane kryształki ładnie komponują się z całością.
Na zakończeniach na małych łańcuszkach znajdują się amulety (ważka, koliber, kwiat, liść, czterolistna koniczyna w rombie). Lekki naszyjnik dla delikatnych pań.


 ______________________________________________________________


Naszyjnik "Husam" (miecz)

Opis: Metalowy miecz na zawieszce, zdobiony imieniem napisanym  arabskim alfabetem.
Źródło - imiona arabskie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...