08.11.2011

Jbeil Nocą/ Jbeil by Night: Podróże małe i duże/ Little Big Journeys

Wczoraj za sprawą Marie Therese i Roodiego mieliśmy okazję zobaczyć Byblos (Jbeil) nocą. Niesamowite wrażenie, którego zdjęcia niestety nie pokazują. Oświetlony port, restauracje, magiczne małe uliczki, szum morza.... hmmmm aż mam ochotę tam wrócić.
Yesterday we were in Jbeil (Byblos). Everything because of Marie Therese and Roody. They invited us to see Jbeil by night. It's amazing place, unfortunately the photos can not show you what we saw. Shining port and restaurant, magic little streets, sounds of sea... hmmmm we need to come back there for sure.

Wybrzeże Bejrutu z Jbeil/ Beirut's shore from Jbeil


Jbeil w nocy/ Jbeil by night


Marie Therese i RoodyDziękujemy Wam bardzo za miły wieczór, licząc na następny.

Czytaj więcej na temat Byblos - tutaj.
Thank YOU one more time and we hope to go there with you one more time :D

Read more about Byblos - here.Cat.e and Endru

4 komentarze:

 1. Wiecie co od razu spodobało mi się na Waszym blogu ? Pasja z którą go tworzycie. Od razu można to poczuć. Daleko Was poniosło, ale widzę, że całkiem nieźle się tam bawicie. Co do samego wpisu. Nie napiszę nic innego jak tyle, że zarówno fotki jak i widoki robią wrażenie. Postaram się tutaj wpadać w wolnym czasie =)

  Pozdrawiam serdecznie =)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale bajeczne zdjęcia z bajecznej krainy!!!
  Jak z opowieści z tysiąca i jednej nocy.
  Prawdziwe cudo.
  Cieszę się, że takie frajdy Wam się zdarzają.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękujemy serdecznie Rafał, oczywiście zapraszamy. Jak pisałeś o poszukiwaniu pasji to tak pomyślałem, że czasem znajduje się ona dość daleko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Polecam odwiedzić Byblos nocą. Widok niesamowity, zupełnie inne wrażenia niż podczas naszej poprzedniej tam wizyty :)

  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...