12.12.2011

Wielkie Zmiany!/ Big Changes!: Blog

Moi Drodzy,

Stale rozwijamy blog. Mamy zmiany w sekcji "About", nowy wygląd, dodałem też zdjęcia. Chcemy ułatwić Wam korzystanie z tego bloga i wprowadzamy dodatkowe, przydatne funkcje.

Po lewej widzicie linki do polecanych i używanych przez nas portali, które pomogą w zaplanowaniu podróży nie tylko do Libanu i na Bliski Wschód (bilet lotniczy, hotel, ubezpieczenie itp.).

Planujemy wprowadzić także kurs dialektu libańskiego oraz sekcje pt. Kompendium Podróżnika. Oj, będzie sie działo ;D. Co myślicie o takich zmianach?
My Dears,

We develope our blog constantly. We have changes in "About" section, new look, I added pictures as well. We want to make it easier for You to find and use information here.

We introduce new, useful functions. On the left side of screen you can see links to travel portals that can help you in planning your trip not only to Lebanon and Middle East (flight tickets, hotels, insurance etc.).

We're also going to introduce libanese dialect lessons and Traveler's Compendium section. Uuu, there's much going on ;D. What do you think about these changes?


Endru

5 komentarzy:

 1. No, super pomysł, chociaż dla bywalców może nie bardzo! Radzą sobie z samolotami, że joj!
  Ale kompendium językowe to i owszem!!!!
  Brawo, brawo i cha, cha.
  Zobaczymy czego się nauczę przed świętami wielkanocnymi! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miłośnicy12/13/2011

  A gdzie się podziały najnowsze komentarze?
  To było fajne wiedzieć: co, kogo i dlaczego zainteresowało w ciągu ostatnich 24-godzin!
  Nie codziennie zaglądam na Wasz blog:) Sorry:(

  OdpowiedzUsuń
 3. @M.Język arabski w sumie libański już niemal w całości opracowany :) Więc już niedługo nie pozostanie nic innego, jak tylko się uczyć i korzystać :) Pozdrowienia

  @Miłośnicy - na razie zrezygnowaliśmy z tego narzędzia, ale w związku z Waszym pytaniem przemyślimy raz jeszcze tą decyzję. Pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń
 4. siostrrzyczka vel.szwagiereczka12/19/2011

  No w to mi graj :)) mam nadzieję, że w końcu po przezwyciężeniu wszelkich trudności zawitamy z mym narzeczonym vel przyszłym szwagrem mej siostrzyczki ukochanej do Was :D

  OdpowiedzUsuń
 5. no my na to liczymy cały czas :* całujemy i do zobaczenia niebawem :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...