02.02.2012

Współautorzy/ Co-Authors: Blog

Witamy!

Jak prawdopodobnie wiecie, zachęcamy Was do pisania artykułów związanych z tematyką Bloga Welcome to Lebanon. W związku z tym przedstawiamy Wam nową zakładkę "Co-Authors". Zawiera listę tych, którzy zechcieli podzielić się z nami wszystkimi swoją twórczością w postaci artykułów. W zakładce możecie znaleźć fotografie naszych współautorów, kilka informacji o nich, liczbę napisanych przez nich tekstów oraz linki.

P.S. Przypominamy, że: Symbol (PL) w tytule oznacza, że tekst jest tylko w języku polskim, symbol(EN)- tylko po angielsku. Teksty bez oznaczeń są dwujęzyczne. Opcja zmiany języka znajduje się w prawej - górnej części bloga.

Pozdrawiamy,

Hi!

As most of you probably already know, we strongly encourage everyone to write articles rooted in the blog's main theme. Beacuse of it we present you new section "Co-Authors". You'll find there the list of those who decided to share their work with all of us in form of articles. In the section you can find their photpographs, some profile information, number of the articles they wrote and the links.

P.S. Reminder: Posts marked with the symbol (PL) are only in polish language, symbol (EN) marks the posts only in english. Posts not marked with any symbol are in both languages. To change the language check upper-right part of the blog.

Best Regards

Cat.e & Endru

Link do nowej zakładki - tutaj.
Link to new section - here.


4 komentarze:

 1. Anonimowy2/02/2012

  Gratuluję!!! Nawet nie wiecie, jak się cieszę, że tak to się ułożyło :) i mam nadzieję, że jeszcze więcej osób zarazicie Waszymi klimatami- Pani Niteczka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) dziękujemy i mamy nadzieje, że teraz to już szpulki będą Ci się w rękach mnożyć :) Całusy przesyłamy raz jeszcze :)

   Usuń
 2. Wszystkie najlepszego Cate :) Wróble doniosły, że świętujesz :) Spełnienia marzeń :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje bardzo. te same wróble już do nas doleciały ale o tym u ciebie na blogu będzie :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...