27.02.2012

(PL) Wyniki i Gala konkursu Blog Roku 2011: Blog

 Troszkę od nas i troszkę o gali konkursu Blog Roku 2011..

Intro od Cat.e

Najpierw troszkę od nas. Niestety mieliśmy ostatnio urwanie głowy zarówno w pracy, jak i w związku z naszymi studiami. Koniec jednego semestru, początek kolejnego, dodatkowo drobne choroby i tym sposobem luty zleciał nam bardzo szybko. Nie mieliśmy czasu na aktualizowanie postów na blogu, ale obiecujemy poprawę.

Wracając nieco wstecz chciałam zakończyć sprawę konkursu Bloga Roku 2011. Jak część z Was wie w tym roku nie udało nam się zdobyć żadnej nagrody, ale trzeba szczerze przyznać, że i tak czujemy się wygrani. Po pierwsze, dzięki Wam Drodzy Czytelnicy, ponieważ wasze wparcie sprawiło, że weszliśmy do finałowej 30-stki; co zrobiło na nas ogromne wrażenie. Po drugie dlatego, że z rocznym blogiem, jakim jest Welcome to Lebanon udało nam się zajść tak daleko i zwrócić uwagę tych, którzy o nas nie słyszeli, ani nie znali bloga wcześniej, a przecież oto w tym wszystkim chodzi. Dziękujemy i pewnie do przyszłego roku :)

16 lutego zakończył się konkurs Blog Roku 2011. Odbyła się uroczysta gala finałowa, podczas której ogłoszono zwycięzcę, laureatów wyróżnień głównych oraz zwycięzców w 10 kategoriach tematycznych, laureata nagrody Blog Blogerów oraz laureatów wyróżnień specjalnych. 

W naszej kategorii nagrodę dostała nasza faworytka Pani Niteczka, której również tutaj serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Źródło: AKPA
 Pozostałych zwycięzców znajdziecie na stronie organizatora, czyli na www.blogroku.pl

Wyróżnionych zostało wiele interesujących blogów, więc tym bardziej zachęcamy Was do zapoznania się z nimi. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Źródło: AKPA
Niestety z wiadomych przyczyn (m.in. wycieczka z Libanu do Polski jest kosztowna) nie mogliśmy wziąć udziału w gali. Postanowiliśmy poprosić o wsparcie w tej kwestii, a ponieważ gala odbywała się w Warszawie Anka Zakrzewska sprawiła nam ogromną przyjemność i zgodziła reprezentować nas na gali rozdania nagród.

O gali od Anki:

Chyba nadarza się okazja do dołączenia do grona współautorów – może za późno, bo czułabym się bardziej uprawniona do reprezentowania wspaniałej dwójki na gali rozdania nagród za Bloga Roku 2011. Chociaż z drugiej strony, to dzięki Welcome to Lebanon poznałam Kasię i Andrzeja, więc chociaż w taki sposób, jestem z blogiem związana ;)

Od razu chciałabym podziękować za wspaniały wieczór, żałujcie, że nie mogliście sami wziąć udziału w gali :P Nie śledziłam całego konkursu – poza wysłaniem SMSa na Welcome to Lebanon, oczywiście – i spotkanie podczas gali tylu, co najmniej ciekawych, a czasami naprawdę fascynujących ludzi, było dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem. Różnica poziomów pomiędzy „śmieciowymi” blogami, z którymi niestety najczęściej się spotykam, a tymi, które były prezentowane podczas gali, jest niesamowita. Widać było jak najrozmaitsze tematy mogą być prawdziwą życiową pasją, silną na tyle, by nie tylko samemu się jej oddawać, ale także dzielić się nią z innymi i czerpać z tego wiele satysfakcji.
Anka z dyplomem za udział dla Welcome to Lebanon blog / Źródło: AKPA
Galę prowadziła Anna Maruszeczko oraz Maciej Orłoś – nie są to co prawda moi faworyci i trochę wymęczonych mogliby sobie darować – ale przypuszczam, że konferansjerka na tego typu imprezach to dla nich nie pierwszyzna, więc radzili sobie sprawnie i nawzajem ratowali w razie wpadek.

Źródło: Anka Zakrzewska

Wśród jurorów były również głównie znane postaci. Wieczór był pełen emocji nawet dla mnie, chociaż to nie mój blog był wśród nominowanych, a po wystąpieniach większości laureatów widać było duże wzruszenie wygraną, ale także dystans do własnego sukcesu. Na gali poza ogłoszeniem wyników konkursu zorganizowano także konkurs dla publiczności, mogliśmy też posłuchać koncertu Wilków oraz podziwiać rowerowe wyczyny rekordzisty świata Krystiana Herby, a na zakończenie porozmawiać ze zwycięzcami konkursu podczas afterparty.

Źródło: Anka Zakrzewska

Anka Zakrzewska


Więcej zdjęć i filmów z gali znajdzie na stronie organizatora  www.blogroku.pl w zakładce Gala.

Pozdrawiamy i Dzięki Aniu za tekst od Ciebie. Całujemy Cie mocno :*

Cat.e & Endru


2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...