22.04.2012

Mydło z oliwek/ Olive Soap: Podróże małe i duże/ Little Big Journeys


Każdy z nas kupując różne rzeczy poluje na gratisy. Ja też :)
Zabrakło oliwy to kupiłam nową. Tym razem znana mi butelka miała przyklejone pudełko. Nawet nie sprawdziłam, czym jest ów gratis.

W domu okazało się, że to mydło, które tak samo jak oliwa z oliwek produkowane jest przez tą samą firmę – Saifan. Z wyglądu może nie zapowiada szaleństwa, ale po kąpieli stwierdzam, że faktycznie jest to coś interesującego.
Everyone likes gratis. Me too :) We have run out of olive oil, so I went to shop and bought new one. This time, known bottle had a box on it which was stuck there.

At home I recognized that this gratis is a soap which as well as olive oil is produced by the same company called Saifan.

Jak się dowiedziałam firma Saifan produkuje różne produkty od 1939 roku, słynie z produkcji wyrobów z drzew oliwnych.

Wszystkie składniki produktów są naturalne.

Na północy Libanu, w sercu doliny Koura zbierane są oliwki. Z tych pieczołowicie w tradycyjny sposób zbieranych oliwek wytłaczana jest wysokiej jakości oliwa z oliwek, która znana jest na całym świecie.
From 1939 this company is famous of products make by olive. All ingredients are natural.

From the valleys of North Lebanon, and specifically from the famous Koura valleys, olives are hand-picked using age-proven tradition and natural process, and from them is extracted a high quality of olive oil known around the globe.

Więcej o samej produkcji mydeł, czy oliw możesz przeczytać na stronie firmy Saifan – http://www.saifanest.com/ (strona w języku angielskim).

Zobacz również poprzedni post o fabryce mydła w Tripoli - tutaj.
More information about soap’s production or other products you will find on the official sites of Saifan company - http://www.saifanest.com/.

Read also our previous post about The Soap Factory in Tripoli - here.


Pozdrawiam
Best regards

Cat.e


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...