12.06.2012

Euro 2012: Wydarzenia/ Events

Tak bawili się Polacy na meczu Polska - Grecja podczas meczu inauguracyjnego Euro 2012. Emocji nie brakowało :) Zabawę zorganizowały ambasady Polski i Ukrainy - za co bardzo dziękujemy. Było biało-czerwono na sali, ale ja miałam okazję spędzić ten wieczór w gronie polsko-ukraińsko-libańskim. Pozdrawiam serdecznie Rafała i Magdę, Natalię oraz Natalię i Tonego - dziękuje za przemiły wieczór :)
Polish and Ukrainian embassies organized event where we had opportunity to see inauguration game between Poland and Greece, which opened Euro Championship 2012. I spent this evening with amazing people from Poland, Ukraine and Lebanon. Thank you very much to Magda, Rafał, Natalia and Natalia and Tony. Was fantastic there with you.
Cat.e

Goooaaaalllll !!!!Doping był/ Cheering

Bęben też był :)/ We had drum


Magda, Rafał i Natalia

Natalia, Tony i Cat.e


Pozdrawiam
Best Regards

Cat.e

2 komentarze:

 1. Miłośnicy6/13/2012

  Była super zabawa widać z dokumentacji!
  Nie przypuszczaliśmy że Euro 2012 zatacza aż tak szerokie kręgi.
  Nasi, mając TAKI doping z każdego zakątka Ziemi, powinni zdobyć mistrzostwo, nie tylko wyjść z grupy, no nie?
  Dzisiejsze zmagania dostarczyły również sporo emocji.
  Oby serca wytrzymały, bo o zawał nietrudno:)
  Trzymamy kciuki za Was i za naszych piłkarzy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zatoczyło, w wielu miejscach w Bejrucie tłumy oglądają kolejne mecze. Kibicują przede wszystkim Niemca, Włochom i Anglii. Nasi mieli doping pierwsza klasa, zarówno w piątek, jak i przedwczoraj. Emocje są jak najbardziej, serca jeszcze nam wytrzymują. Wczoraj w libańskiej telewizji oglądaliśmy wywiady ze znanymi polakami (np. Tomaszewski) wiec milo tak, ze to Euro odbywa się u nas (i na Ukrainie tez milo) :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...