12.12.2012

Jounieh i Bejrut nocą/ Jounieh i Beirut by Night: Podróże małe i duże/ Little Big Journeys

Wczoraj, czyli 11-tego grudnia 2012 wróciłam po pracy do domu bardzo zmęczona. Marzyłam jedynie o kąpieli i położeniu się w łóżku. Jak się szybko okazało moje plany zostały szybko zmienione.

Znajomy fotograf zadzwonił z propozycją przejechania się za Bejrut i zrobienia zdjęć zatoki nocą. Widoki były niesamowite. Była to moja pierwsza próba zrobienia zdjęć świateł tętniącej życiem zatoki. Mam nadzieje, że udało mi się uchwycić magię świateł i zdjęcia z wieczorno-nocnej wyprawy Wam się spodobają.
Yesterday (11.12.2012) I came back home really tired. I was dreaming about hot shower and my bed. My plans were changed fast as it turned out.

My friend, who is photographer, proposed me small trip from Beirut to take the photos of gulf by night. Views were amazing. It was my first try to take photos by night. I hope that you will see the magic of lights on the photos and you will like these photos.

Jounieh i Bejrut nocą/ Jounieh i Beirut by Night

Jounieh a w oddali Beirut/ Jounieh and Beirut behind

Kolorowe rozmazane światła/ Lights
 A tak widza to zolnierze przez noktowizor/ This is what soldiers see by a night vision deviceWidok z Ghazir/ View from GhazirWidok z Fatqa/ View from Fatqa
Zatoka w plomieniach/ Gulf on fire

Widok z Fatqa/ View from Fatqa

Widok z Ghazir/ View from Ghazir
Pozdrawiam
Best Regards


Cat.e

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...